HAKKIMIZDA

Neden
İstanbul Hairline?

Istanbul Hairline Saç Ekim Merkezi, Istanbul’da kurulduğundan bugüne hasta memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. 10 yılı aşkın tecrübeli ve işinde uzman ekibi, saç ekimi, sakal ekimi, bıyık ekimi ve kaş ekimi operasyonlarını başarı ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca saç dökülmelsi problemini yaşayan hastalarını kontrol altına alarak bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir.

Son teknoloji ekipmanlar ile medikal alanda yaşanan gelişmeleri takip eden Istanbul Hairline, hastalarına her zaman kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.  Kurduğu iş ortaklıkları ile tamamen steril ortamda, sağlık standartlarını en üst düzeye çıkartarak operasyonları gerçekleştirmektedir.

Ulusal ve uluslararası alanda her yıl 1000+ ziyaretçisini misafir ederek , anlaşmalı olduğu üst segment otel ve sunduğu VIP Transfer hizmetleri ile kaliteli bir deneyim, üst düzey konfor sağlamaktadır.

SAÇ EKİMİ İÇİN NEDEN İSTANBUL HAIRLINE

  • Kliniğimizde sadece işinin ehli uzman ve ekip tarafından operasyonlar gerçekleştirilmekte olup kanal açma işlemini uzmanımız yapmaktadır.
  • Istanbul Hairline Saç Ekim Merkezi’nde saç ekimi yaptıracak bireylerin sağlığı ve konforu göz önünde bulundurularak steril ortamda operasyon gerçekleştirilmektedir.
  • Korona Virüsü (COVID-19) sebebiyle ekstra önlemler alınmakta olup, tüm personelimiz düzenli olarak testlere tabi tutulmakta, semptom gösteren hastalar operasyona korona virüs testi yaptırmadan alınmamaktadır.
  • Gerekli kan testleri Istanbul Hairline tarafından yapılarak operasyona uygunsuzluk içerecek hiç bir etken olmaması şartı ile operasyona kabul sağlanır.
  • Diğer merkezlerden Istanbul Hairline’ı ayıran en önemli olgu ise günlük hasta kotasının üstünde hasta kabul etmemesidir. Böylelikle ekibimiz tüm ihtiyaçlarınıza karşılık vererek, hiçbir aceleye gelen uygulama olmadan titizlikle operasyonlarınızı gerçekleştirmektedir.
  • Kullanılan kaliteli medikal ekipmanlar sayesinde kaliteli bir saç ekimi deneyimi yaşayarak kliniğimizden mutlu ayrılmanızı sağlıyoruz.
  • İhtiyacınız halinde anlaşmalı olduğumuz otel ile konaklama ve özel VIP servis sizlere sağlamaktayız.
  • Sadece operasyon gerçekleşene kadar olacak süreçte değil, saç ekiminden sonra ömür boyu kalıcı destek sizlere sunuyoruz.

Istanbul Hairline olarak önceliğimiz hastaların mutluluğu, her daim yanınızdayız.